Nasz zespół

Założyciel Szkoły Tańca Swing Żywiec.

 

 • Trener Sportowego Tańca Towarzyskiego,
 • Instruktor Freestyle, Hip-Hop,
 • Sędzia Sportowego Tańca Towarzyskiego,
 • Sędzia Freestyle &Jazz Dance,
 • Choreoterapeuta.

Na swoim koncie ma nie tylko starty w wielu prestiżowych turniejach tańca w kraju i za granicą, ale również wielokrotnie oceniał najlepszych tancerzy podczas prac w komisjach sędziowskich Mistrzostw Polski w różnych stylach tanecznych. Zaprasza na swoje zajęcia ze sportowego tańca towarzyskiego, tańca towarzyskiego dla dzieci tańczących w formie rekreacyjnej, dorosłych tańczących Hobby oraz kursy z elementami tańców użytkowych.

Jej zawodowe osiągnięcia mimo młodego wieku to:

 

 • Trener Zumba Fitness,
 • Instruktor Dance fitness,
 •  Instruktor Tańca Towarzyskiego.

Ponadto jest czynną tancerką sportową. Jej zajęcia to ekspresyjne połączenie doświadczeń jakie zdobywa szkoląc się cały czas nie tylko w fitnesie, ale przede wszystkim tańcząc sportowo style: Standard, Latin i Street Dance. Zaprasza na zajęcia Tańca Towarzyskiego, Lady Latino Hot Body Stylling oraz niezwykle taneczną Zumbę, Zumbę dla początkujących, zaprasza również do niesamowitej ekipy Zumba Show.

Instruktor Tańca z wieloletnim stażem, animator kultury, pedagog. Tańcem zajmuje się od dziecka, największą jej taneczną pasją jest Modern Jazz, jednak wyprzedza to o krok pasja uczenia. Na Swoich zajęciach Kids Fun Ballet , Happy Disco i Modern Jazz największą uwagę i satysfakcję czerpie z efektów jakie osiągają tancerze.

Instruktor tańca brzucha, od wielu lat związana z tańcem orientalnym. Przekazuje na swoich zajęciach nie tylko technikę i choreografię, ale przede wszystkim prawdziwą pasję wynikającą z energii wynikającej z tych stylów tanecznych.

W środowisku tanecznym znany jako B-Boy Alien. Reprezentuje ekipę BielSkill Crew z która zajął wiele miejsc na podium, jak i również w występach solowych. Na swoim koncie ma udział w 7 edycji programu Mam Talent. Role tancerza w choreografii do filmu Bagistan ,którego premiera odbędzie się końcem września .Swój styl szlifował na zawodach tanecznych w Polsce ,Słowacji ,Czechach jak i Chorwacji. Jego hasłem przewodnim są słowa …”muzyka jest kluczem Twojego tańca”.

Anię spotkacie Państwo na recepcji szkoły. Jest osobą, która bardzo żywiołowo reaguje na postępy tancerzy i wciąż dba o dobro osób, które rejestruje przed każdymi zajęciami.
Bardzo mocno związana ze szkołą od 2012 roku.
Obecnie członek zarządu. Wszelkie sprawy możecie więc Państwo kierować do Ani.
 

Ania prowadzi Hip Hop, Hip Hop High Heels, Cheedleaders.

Michał. Tancerz i trener tańca sportowego. Od dwudziestu lat związany z tańcem. Tancerz posiadający najwyższa klasę taneczną "s" w obu stylach tanecznych. Aktualny Mistrz Polski show dance latin.

Mistrzowie Europy w Show Dance. Wielokrotni tancerze "Tańca z Gwiazdami".  Jako szkoleniowcy związani ze Swingiem od 2012 roku.

Mistrzowie Polski w Show Dance Standard. Ósma para w świecie w kombinacji 10-ciu tańców. Aktywni tancerze. Na parkiecie realizują się jako tancerze i szkoleniowcy.

Finalistka 4 Edycji programu"You Can Dance" Kaja Kudełko poprowadzi dla Was główne treningi w soboty. Hip-Hop, pozostałe techniki Street Dance, DanceHall. Poza finałami programów telewizyjnych wielokrotna Mistrzyni Polski w technikach Streetowych oraz Dance Hall. Szkoliła się między innymi w:

 

 • Londyn Pineappe Dance Studio, Husky Dance Studio,
 • Paryż (Harmonic Dance Studio),
 • Mediolan (Open Dance Center SRL)
 • Los Angeles (Millenium Dance Complex, Debbie Reynolds Dance Studio) - Barcelona.

To nieliczne miejsca, w których nabywała umiejętności. Współpracuje z najlepszymi szkołami tańca w naszym kraju.