Zaczynamy sezon 2021 ! Nowy grafik !

Rozpoczynamy nowy sezon taneczny ! Z nowym grafikiem można zapoznać się tutaj. Serdecznie zapraszamy !

Turniej Tańca Online : Kwarantanna Move Challenge !

Kwarantanna move challenge - Turniej Tańca ONLINE dla mieszkańców miasta Żywca oraz powiatu ! Turniej Tańca ONLINE. O co w tym chodzi ? : 2x w tygodniu nagrywamy filmiki ze swojej aktywności w domu, lub jeśli ktoś posiada – jedynie ze swojego ogrodu. Kategoria oceny to nie będzie jakość tańca !!!! Oceniamy:
1. Rzetelność pracy
2. pokazanie swojej pasji
3. kreatywność (wesołe komentarze, przebrania, dystans itp.)
4. spędzony aktywnie i ciekawie czas w domu w formie ruchu dobranej do własnych potrzeb.

 

SWING jest pełen wspaniałych ludzi, wspólnie damy radę. Pomagajmy sobie nawzajem. Taki czas !

Czytaj więcej...

Freedom Freestyle Festival

Kolejne taneczne wydarzenie na Żywiecczyźnie organizowane przez Szkołę Tańca Swing. Freedom Freestyle Festival łączy Disco Dance, Hip-Hop, Show Dance, Dancehall, Latino i inne formy tańca. Wydarzenie odbędzie się w dniu 28.03.2020 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce. Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Węgierska Górka. Serdecznie zapraszamy !

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego SWING 2020 już wkrótce !

Serdecznie zapraszamy na, organizowany przez naszą szkołę, Ogólnopolski Punktowy Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego "SWING 2020" o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka. Turniej odbędzie się w dniu 21.03.2020 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce. Patronat Honorowy nad Imprezą objął Burmistrz Miasta Żywiec.

Czytaj więcej...

Maraton Zumba

08.12.2019 (niedziela) o godzinie 16:00 zapraszamy do Hali Sportowej MOSIR Żywiec przy ulicy Zielonej 7 na Maraton Zumba !

Czytaj więcej...

Taneczne otwarcie roku 2019/2020

W sobotę 7 września 2019 o godzinie 19.00 w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu odbędzie się mega koncert inaugurujący nowy sezon taneczny w Swingu ! Gwarantujemy doskonałą zabawę w karaibskich rytmach i prawdziwym kubańskim klimacie. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

Zapisy na rok taneczny 2019/2020

Ruszają zapisy na nowy rok taneczny 2019/2020. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 665 40  40 20 !

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kawę !

W dniach od 2-go do 6-go września 2019r. zapraszamy wszystkich rodziców  dzieci oraz starszych tancerzy na Swingową kawę białą, czarną oraz czekoladę !

Czytaj więcej...

Swing Latin Show 2019

Mistrzostwa przedszkolaka 2019 - relacja

Swing Latin Show 2019 już wkrótce !

Zapraszamy na Swing Latin Show 2019, największe na Podbeskidziu wydarzenie taneczne ! Gala odbędzie się 31 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej na oś. XX-Lecia II RP 12 w Węgierskiej Górce. Startujemy o 11:00 Mistrzostwami Przedszkolaka i dzieci starszych. O 17:00 rozpocznie się Gala. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

Swing Summer Dance Camp

Zapisy na kolejny Swing Summer Dance Camp nadal trwają. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W grupach dziecięcych i młodzieżowych są jeszcze wolne miejsca. Na wczasy z tańcem zapraszamy już tylko osoby trenujące, lub chcące rozpocząć swoją przygodę w technikach solo : Zumba, Latino, Salsa & Bachata. Dla osób zastanawiających się nad wybraniem się z nami ze swoimi pociechami informujemy, iż jest taka możliwość. Będzie mnóstwo wiedzy, tańca i dobrej zabawy jak co roku. Bałtyk z pewnością kolejny raz przywita nas wspaniałą pogoda. Informacje i zapisy na recepcji szkoły.

Czytaj więcej...