Poznaj naszych Trenerów i Instruktorów – pokochaj SWINGA !

Najbliższe pierwsze zajecia: grafik zajęć w zakładce „OFERTA„

Towarzyski dla par i osób solo, małżeństw oraz narzeczonych – dodatkowo z tańcami użytkowymi „weselnymi” te zajęcia to swoista możliwość przemiany „od podpierania ścian do Lwa parkietu” : pierwsze zajęcia: 13 wrzesień (wtorek), godz. 19.00 – zapisy trwają

SALSA Rueda de Casino: dla par i osób solo – to niezwykle energetyczne, ciekawe i zabawne zajęcia, na których zapomnisz się w kubańskich rytmach głównie salsy, ale również bachaty, kizomby i nie tylko – zobacz jak SALSA może odmienić Twoje Życie: pierwsze zajęcia: 15.wrzesień (czwartek), godz. 20.30 – zapisy trwają

DANCEHALL STREETDANCE, HIP-HOP: najciekawsze zdecydowanie zajęcia dla fanów StreetDance – u prowadzi zdobywca tytułu King Of Freestyle. Tutaj dla dzieci, młodzieży zajęcia z wszystkich technik a finalnie możliwość dołaczenia do formacji „Swing Strangers”, „Out of Order”, „The Frappers” i możliwość startów w wielu ciekawych imprezach w całym kraju.

StreetDance, Hip-Hop dla DOROSŁYCH: Na treningi dla dorosłych wpuszczamy tylko z dowodem osobistym. Te zajęcia odwiedzają osoby po 20-tce, 30-tce, 40-tce a nawet i starsi. Świetnie bawiąc się na sali poznają techniki Streetdance-owe (każde zajęcia są z innymi choreografiami). Usprawniają ciało, przy tym spędzają czas z osobami, które tak samo lubią zrobić coś i zaskoczyć samych siebie !

ZUMBA – dance fitness: Z ogromną pasją i zaangażowaniem na tych zajęciach trenują osoby, dla których zwykły fitness to za mało, na każdych zajęciach trenujesz świetne, nowe choreografie i estetyczny taneczny przebieg ruchów, przy czym twoje ciało zmienia sie tak jak tego oczekujesz. Te treningi wyjatkowo pokochali uczestnicy letnich obozów tanecznych Kołobrzeg 2011. Podczas czwartkowej Zumby trwają na małej sali fitness zajęcia z tańca dla dzieci.

Lady Latino Freestyle -Body Stylling: To typowo taneczne, solowe zajęcia, gdzie przy gorących rytmach muzyki i tańca rodem z Kuby, Brazylii, Stanów Zjednoczonych trenują osoby poznające te techniki, jak również i te, które pragną poprawić swój przebieg ruchów na kursach w tańcach latynoamerykańskich.

Akademia Przedszkolaka: Tutaj pojawiąją się ulubieńcy. To absolutnie najsłodsze zajęcia w Swingu, na które przychodzą nasze przyszłe gwiazdy taneczne. Na tych zajęciach uczą się tańca, rytmu, śpiewu dzieci od 3-5 lat. Poznają podstawowe techniki, uczą się walca, cha-chy, samby, podstaw baletu, umiejętnści skupienia i pracy w grupie. To swoista lekcja kultury tańca, rytmu, śpiewu, wdzięku.

Towarzyski Sport: Tutaj dzieje się wiele. Trenują w tych grupach tancerze i tancerki, dla których rywalizacja i adrenalina na turniejach tańca to chleb codzienny. Jeżeli czujesz, że taniec to dla Ciebie całe życie i chcesz swój czas spędzać z takimi jak Ty – Czekamy na Ciebie na tych treningach! Dla nas SWING to drugi dom. Spotkasz nas tu gdzieś prawie zawsze.

Angielski – taniec w języku angielskim – lekcje językowe: Te lekcje to kolejny szalony projekt, którego celem jest ruchowo-językowy rozwój dla najmłodszych tancerek i tancerzy. Podstawowe pojęcia dotyczące ruchu, ciała, kierunków, tańców. W konsekwencji uczyć mają swodody językowej niczym swobody tanecznej na parkiecie.