Zapisy na rok taneczny 2014/2015 otwarte !

Zapisy na rok taneczny 2014 / 2015 otwarte!
Tancerzy prosimy o sprawdzenie swoich treningów i zajęc na ten sezon.
Osoby zapisujące się pierwszy raz na kursy lub treningi prosimy przy zapisach określić swój preferowany, wybrany dzień i godzinę zajęć.
Przy tej okazji witamy w naszym gronie nową instruktor/trener: Blankę Zenya Pawlak, która to poprowadzi w tym sezonie grupy Street dance/Hip -Hop. Zajmie się przygotowaniem Tancerzy do zawodów, jak i wprowadzi wszystkich nowych w świat „real Street dance”. W tym sezonie treningi w czwartki.

Informujemy także, iż do grup sportowego tańca towarzyskiego przyjmujemy tylko przy uprzednim kontakcie z trenerem. Przyjmowane są osoby do 16 roku życia. Osoby starsze z doświadczeniami tanecznymi zapraszane są do grup hobby.
Osoby początkujące na Kurs tańca od pierwszego kroku tanecznego.
Zumba SHOW: to formująca się amatorska grupa, która docelowo brać udział będzie w pokazach i zawodach w kategorii Adults (dorośli). Do tej grupy po zamknięciu zapisów nie będzie już możliwości dołączenia.
Nowy styl: Tribal i Burleska. Zapraszamy Panie, które bardzo spokojnie chcą popracować nad kontrolą swojego ciała, gracją i wdziękiem. Bezpośrednio po tych zajęciach będzie odbywał się trening Pilates. polecamy.
Dla mam z dziećmi w wieku przedszkolnym – zachęcamy do zapoznania się z równoległymi zajęciami. Dla osób dorosłych i dla dzieci na osobnych salach treningowych.
Break Dance SHOW : Zapraszamy tancerzy posiadających wyjątkową sprawność fizyczną. Jeśli chcesz trenować i wyjeżdzać na zawody w tym stylu tanecznym – zapraszamy do tej grupy.
Salsa i Bachata – W tym roku tanecznym nie wprowadzamy podziału na pary i osoby solo. Trenujemy i bawimy się wszyscy razem.
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tańcem śmiało wybieraj nowe kursy.
Jeśli kochasz taniec, posiadasz doświadczenia i czujesz, że taniec to całe Twoje życie – czekamy na Ciebie na treningach sportowego tańca towarzyskiego, oraz treningach dla grup reprezentacyjnych.
Do zobaczenia na salach treningowych
Ekipa SWING