Lipcowe szaleństwa dla młodzieży i dorosłych

Przypominamy Państwu, iż już jutro zapraszamy na dwutygodniowy maraton ! Zaczynamy od Zumby dzięki której spalicie niepotrzebne kilogramy ! Następnie nowy przyspieszony kurs tanca towarzyskiego na którym nauczycie sie podstaw tańców latynoamerykanskich oraz standardowych.

ZUMBA: Te zajęcia dedykowane są absolutnie dla każdego kto chce spalić mnóstwo kalorii i przy tym świetnie się bawić w towarzystwie mega pozytywnych osób, przy dobrej muzyce. Kolejność Waszej motywacji nie ma znaczenia. Na zajęciach będzie ostro, ale każdy decyduje po części sam o intensywności ćwiczeń jakie wykonuje. Najważniejszy jest efekt i dobra zabawa. W pierwszym tygodniu będą przeprowadzane treningi zumbowe, w drugim z kolei będziemy zastanawiać się nad techniką Latino Solo tworząc choreografie w tym stylu.
TOWARZYSKI: na te zajęcia zapraszamy wszystkich którzy chcą poznać ABC tańca towarzyskiego z naciskiem na tańce „użytkowe” oraz standardowe. Na kursie nauczymy się nie tylko kroków, ale przede wszystkim współpracy w tańcu. Nauczymy nasze ciała „rozmawiać ze sobą w rytm muzyki”. Opanujemy również elementy pomocne podczas prezentacji np. pierwszego tańca na weselu. Będzie dużo wiedzy, treningu i dobrej zabawy.