SWING LATIN SHOW 2014

Ogromne Brawa raz jeszcze dla wszystkich tancerzy małych i dużych. Gratulujemy Wam świetnych występów na naszej Gali SWING LATIN SHOW 2014!

Dziękujemy wszystkim instruktorom i trenerom za zaangażowanie przed galą oraz koordynowanie i opiekowanie się, przede wszystkim najmłodszymi tancerzami podczas tego niezwykłego wydarzenia.

Niezwykle emocje i klimat jaki budujemy wspólnie w Swingu przekazaliśmy wszystkim uczestnikom kolejnego SWING Latin SHOW.

Mnóstwo pięknej energii było także podczas MISTRZOSTW PRZEDSZKOLAKA, był zachwyt,były wzruszenia i ciągły uśmiech na twarzach widzów, jakaż to niezwykła motywacja dla naszych najmłodszych tancerzy.

Dziękujemy za Show program Trenerów, pokazy Instruktorów.

Pięknie zaprezentowali się również nasi przyjaciele Paulina i Stefano, którym niezwykle kibicujemy przede wszystkim od piątku w „dancing with the stars” – „taniec z gwiazdami”.

Cieszymy się, że skupiamy tak wspaniałe osobowosci w naszej szkole, dzięki Zaangażowaniu tancerzy, wiedzy i umiejętnościom kadry od wielu lat PROWADZIMY W TAŃCU na Żywiecczyźnie sukcesywnie pokazując to na zawodach poza Żywcem a u nas podkreślamy to kolejnymi edycjami SWING LATIN SHOW !

Jednocześnie przepraszamy osoby, dla których zabrakło biletów na Galę, niestety na terenie miasta nie ma większej sali na organizację tego typu imprez tak, aby wszystkie osoby chcące oglądać na żywo to wydarzenie mogli w nim uczestniczyć.

W najbliższym czasie pojawią się zdjęcia oraz relacja wideo z Swing Latin Show 2014.

Do zobaczenia na treningach i regularnych zajęciach.

z tanecznym pozdrowieniem
Michał Stasica