Co w SWING-u piszczy...

...czyli jak przed rozpoczęciem sezonu tanecznego przygotowujemy formę !

 

Zumba, Zumba Kids, Kids Fun Ballet, Modern Jazz, Towarzyski dla najmłodszych, Towarzyski Pierwszy Taniec,Towarzyski Hobby.


ZUMBA / LATINO!

codzienne treningi taneczne dla dorosłych od 22 – 26, czyli od poniedziałku do piątku trenujemy codziennie najbardziej taneczną Zumbę w regionie w godzinach 19.00 – 20.00. Dwa dni w tym cyklu będą przeznaczone na Lady Latino Body Stylling. Będzie więc mnóstwo tańca gorących rytmów i dobrej zabawy wśród wspaniałych ludzi.

koszt karnetu : 60 zł.

pojedyncze wejście : 25 zł.


ZUMBA KIDS:

plakat przedszkolakitermin: 24, 25 i 26 sierpień. godziny 16.00-18.00

koszt karnetu 60 zł.

Zapraszamy tancerzy z zespołów reprezentacyjnych oraz tych, którzy chcą dołączyć do ekipy Zumba Kids lub wymiatających na zawodach młodych Tigers-ów.

 

Modern Jazz dla młodzieży i dorosłych /
Kids Fun Ballet dla dzieci starszych!

Termin: 29 i 30 sierpień /poniedziałek i wtorek -istnieje możliwość przedłużenia warsztatów/

10.00 – 13.00 Kids Fun Ballet – zespół reprezentacyjny i tancerze chcący dołączyć do tej grupy.

koszt: 65 zł.

13.00-16.00 Modern Jazz – zespoły POPLĄTANI i ZAPLĄTANI oraz młodzież i dorośli chcący dołączyć do tej ekipy. (istnieje możliwość przełożenia godzin po wcześniejszym kontakcie oraz przedłużenia warsztatów)

koszt 75 zł./os.


TOWARZYSKI dla najmłodszych tancerzy w wieku 5-7 lat

Termin: 29 i 30 sierpień (poniedziałek, wtorek)

zajęcia dla najmłodszych tancerek tancerzy będą odbywały się w godzinach 16.00-18.00.

Zapraszamy najmłodszych, chcących w przyszłości uczestniczyć w turniejach tańca. Tych tancerzy i tancerki, którzy uczestniczą już w zajęciach w naszej szkole oraz tych, którzy chcą dołączyć od września na stałe zajęcia w nowym sezonie i trenować takie tańce jak walc, cha cha cha, samba i wiele innych.

koszt: 60 zł./os.


Towarzyski PIERWSZY TANIEC

plakat standard_podgladWarsztaty dla par początkujących przygotowujących się do pierwszego tańca. Termin: 29.08 – 03.09.2016.

Treningi od poniedziałku do soboty w godzinach 18.00-20.00 (istnieje możliwość przesunięcia o ok. 05.h rozpoczęcia warsztatów). Trenujemy wg. kolejności dni: Walc Angielski, Walc Angielski, Walc Wiedeński, Quickstep, CHa Cha Cha, tańce użytkowe.

koszt 160 zł./os.

 

Towarzyski grupa HOBBY:

Dla tancerzy trenujących w grupie hobby. Termin 29.08-03.09.2016.

Treningi codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 20.00-22.00 (istnieje możliwość przesunięcia o ok. 0.5h rozpoczęcia warsztatów). Trenujemy tańce ustalone z uczestnikami.

koszt: 140 zł./os.

 

Mnóstwo wiedzy choreografii i nowych sprawności fizycznych czeka na nas w szkole w tym okresie. Przygotowujemy się więc mocno do nowego sezonu, Młodsi i starsi tancerze do startów w turniejach tańca i zawodach tańca sportowego. Niektórzy do jakże ważnego występu – swojego pierwszego wymarzonego tańca na weselu.

Tancerze sportowi po swoim obozie wracają do cyklu szkoleń od września.

Warsztaty to cykl treningów nie dzielący się na pojedyncze wejścia na zajęcia, wyjątkiem jest Zumba dla dorosłych, gdzie można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach.