Zumba, Latino, Towarzyski, Burlesque – nowe Kursy z najlepszymi trenerami na podbeskidziu!

Na wstępie pragniemy raz jeszcze pogratulować Naszemu przyjacielowi, który zarazem jest szkoleniowcem naszej szkoły Stefanowi Terrazzino kolejnej kryształowej kuli w programie Taniec z Gwiazdami.

Najmlodszym tancerzom naszej szkoły sukcesów na turnieju w kopalni soli w Wieliczce „Salt Cup 2014″, na którym to mogliśmy wspólnie oglądać Show najlepszej pary w świecie w latin. Jurora Tańca z Gwiazdami Michała Malitowskiego oraz jego partnerki Joanny Leunis.

Informujemy, iż zapisy na nowy Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych ruszyły.

Młodzież i dzieci starsze zapraszamy do nowej grupy sportowej, która właśnie się formuje.

ZUMBA – zajęcia trwają i specjalnie dla Was dogodne i różnorodne godziny od wtorku do piątku.

Zumba SHOW – tutaj są jeszcze wolne miejsca, to zajęcia dla tych, którzy docelowo chcą rywalizować w zawodach i reprezentować szkolę na pokazach. Od Stycznia zostaniecie zarejestrowani oficjalnie jako grupa i każda z Was otrzyma swój specjalny „indeks” taneczny, w którym to wszelkie sukcesy zespołu i pokazu będą ujęte.

Zumba GOLD – dla osób 50 plus oraz wszystkich chcących spokojniej popracować nad sprawnością, kondycją oraz sylwetką, lub po prostu zaczynają i obawiają się szybkiego tempa treningów -zajęcia ruszają już wkrótce. Zapisy ruszyły.

Zapraszamy również na Lady Latino Solo, BurlesQue, Taj Chi i inne style dla kobiet.

Dzieci i młodzież: Towarzyski, Hip-Hop, Street Dance, Kids Fun Ballet, Modern Jazz, New Age, Break Dance.